Hakkımızda

Turya Turizm Transfer Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. 2015 yılında turizm şehri Antalya merkezli kurulmuş ve hizmete başlamıştır.

Bireysel taşımacılar olarak 2007’de çıktığımız bu yolculukta 2015 yılında tecrübelerimizin birikimi olarak kurulmuş olan Turya Turizm, sektördeki taşımacılık anlayışını ilerletmek ve kalite standartlarını daha yukarılara çıkarmak için sizlere hizmet vermektedir. 

"Herkes bildiği işi yapmalı" anlayışı ile çıktığımız bu yolda sizlere daha kaliteli ve daha iyi hizmeti sunabilmek için her geçen gün kendimizi ve araç filomuzu geliştirmekteyiz. Bu kapsamda sizlerin hizmetine sunulan TURYA TRANSFER sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Antalya Havalimanından tüm bölgelere yapacağınız transferlerinizde  sizlere hizmet vermekten keyif alıyoruz. Tecrübeli operasyon departmanımız sizden aldığı bilgiler ile transferinizi planlıyor, işinde uzman kaptanlarımız yolculuğunuz sırasında size hem güvenli hemde keyifli yolculuk sunuyor. 

Sizlerin ihtiyaçlarını bildiğimiz için şirketimiz bünyesinde her talebe uygun araç türü bulunmakta. Araç Transfer rezervasyonunuzu gerçekleştirdiğiniz esnada seçimini yaptığınız araç sizi tamda saatinde olmasını istediğiniz yerde bekliyor oluyor. 

Şirketimiz sizlere Havalimanı Transfer hizmetinin yanı sıra günlük şoförlü kiralık araç, tur hizmetleri, kongre ve seminer hizmetleri, personel taşıma hizmeti vb. alanlarında da hizmet vermektedir. Gittikçe büyüyen memnun müşteri portföyümüz sayesinde her geçen gün hizmet çeşitliliğimizi arttırmaya devam ediyoruz. 

Sizleri de TURYA Transfer olarak memnun müşterilerimiz arasında görmek bizleri mutlu edecektir.


Bizimle yolculuklarınız güvenli, konforlu ve keyifli geçecektir.

TURYA TRANSFER