Antalya Havalimanından Otellere Nasıl Giderim ?

Antalya Havalimanından Otellere Nasıl Giderim ?

Antalya Havalimanından Otellere Nasıl Giderim ?

Yılda milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Antalya’ya ilk kez geliyorsanız sizinde aklınızda Antalya Havalimanından Nasıl Giderim ? Antalya Havalimanı Transfer Firmaları? Antalya Havalimanı Transfer Ücretleri ? Antalya Havalimanı Taksi Ücretleri ? Otelden Antalya Havalimanına nasıl giderim ? Antalya Havalimanı Transfer? Antalya Havalimanı Vip Transfer gibi sorular gelebilir.

Burada size Antalya Havalimanından istediğiniz yere nasıl gidebilirsiniz anlatmaya çalışacağız. Dünyanın sayılı havalimanlarından olan Antalya Havalimanı (AYT)’ndan ulaşım için birçok seçeneğiz bulunmakta. Herkesin ilk aklına gelen taksi olsa da Antalya Havalimanından taksi ile yapacağınız ulaşım hizmeti size pahalıya mâl olabilir.

Antalya Havalimanı En İyisi Vip Transfer

Mercedes Vito başta olmak üzere yeni ve vip araçlar ile hizmet veren TURYA TRANSFER Antalya Havalimanından yapacağınız transfer ve ulaşım hizmetlerinde size alternatif imkanlar sunuyor. Peki  Antalya Havalimanından transfer hizmetinde sunulan ayrıcalıklar neler?  Öncelikle sadece size özel transfer hizmeti ile araçta sizden başka yolcu olmuyor. Kişiye özel belirteceğiniz istekleriniz (gazete, su, bebek koltuğu vb.) araçta hazır bulunduruluyor. Yazın kavurucu sıcaklarında bile aracınız kliması açık bir şekilde sizi bekliyor. Bununla birlikte Antalya Havalimanına geldiğinizde kimseyi aramak zorunda kalmıyorsunuz. Çünkü biz sizin uçağınızı takip ediyoruz ve sizi tam da çıkış kapısında hazır olarak bekliyoruz. Gideceğiniz yere kadar olan yolculuğunuz sırasında size eşlik eden kaptanlarımız öncelikle sizin güvenli ve konforlu bir yolculuk geçirmeniz için hizmet veriyor.

Neden TURYA TRANSFER ?

Birçok transfer firmasının yanı sıra TURYA TRANSFER, yıllardır biriktirdiği tecrübe ve deneyim ile yoluna sağlam adımlarla devam ediyor. Müşterilerinin isteklerini göz ardı etmiyor ve kendini sürekli geliştiriyor. Yeni araç filosu, deneyimli kaptanları ve güler yüzlü personeli ile size 7 gün 24 saat hizmet ediyor. Öncelikli olarak güvenliğinize ve konforunuza önem veren TURYA TRANSFER birçok firmanın uyguladığı “çok para az iş” politikasının aksine “Önce müşteri memnuniyeti ve haklı kazanç” prensibi ile ilerlemektedir.

Zamanında İstediğiniz Yerde Olmayanlar Bizden Değil…

TURYA Transfer de aracınız istediğiniz gün ve saatte istediğiniz yerde hazır olur. Bu sayede gecikme yaşanmadan transferiniz gerçekleştirilir.

Bizimle Tatilinize Keyifli Başlar Keyifli Bitirirsiniz.

TURYA TRANSFER müşterilerinin ne istediğinin bilincindedir. Bu sebeple tatilinizin ilk adımı olan Antalya Havalimanından transferinize keyifli başlarsınız. Dinlenmiş olarak eve dönüş yolculuğunda ise yine bizimle Otellerden Antalya Havalimanına transferinizde keyifli bir dönüş yolculuğu yaparsanız ve biz sizi güler yüzlü evinize uğurlarız.

Uygun fiyat politikası, kişiye özel havalimanı transfer hizmeti, vip konforu ve birçok özelliği sayesinde TURYA TRANSFER size 7/24 hizmet veriyor. TURYA TRANSFER’in ayrıcalıklarından faydalanmak artık çok kolay. İster bilgisayarınızdan ister cep telefonlarınızdan size bir tık kadar uzağız.

www.turyatransfer.com 

ETİKETLER

turya Antalya Vip Transfer antalya havalimanı transfer havalimanı transfer turyatransfer