Antalya Havalimanından Belek Nasıl Giderim?

Antalya Havalimanından Belek Nasıl Giderim?

Antalya Havalimanından Belek'e Nasıl Giderim ? Antalya Havalimanı Belek Transferleri? Antalya Havalimanı Belek Nasıl Gidilir? Antalya Havalimanı Belek Transfer Firmaları ?


Antalya'nın en ünlü ve lüks 5 yıldızlı otellerinin bulunduğu belde olan Belek bölgesi Antalya Havalimanına yaklaşık 35 km ve 30 dk uzaklıkta bir konumdadır. Antalya'yı ziyaret eden yerli ve yabancı turistler uçaklarından indiklerinde otellere nasıl gideceği konusunda sorular sormakta ve birçok ziyaretçinin aklında hep bir şüphe oluşmaktadır. TURYA Transfer olarak verdiğimiz hizmet ile tüm ziyaretçilerin aklındaki şüphe ve tedirginliği kaldırıyoruz. 


Antalya Havalimanı Belek Transferi

Antalya Havalimanından Belek bölgesine yapacağınız transferlerde %100 güven ve konforlu yolculuk seçenekleri ile sizleri Antalya Havalimanında karşılıyoruz ve gideceğiniz otele yada adrese kadar eşlik ediyoruz. Neden TURYA TRANSFER ? TURYA Transfer yılların verdiği tecrübe ile hareket etmektedir. Ayrıca her geçen gün kendini geliştirerek siz değerli yolcuların güvenini ve konforunu düşünerek hareket etmektedir. Antalya Havalimanına geldiğinizde siz bizi aramadan biz sizi çoktan aramış oluruz. Çünkü sizi bekletmeyi hiç istemeyiz. Uçuş kodu ile uçağınızın durumunu kontrol ederiz ve uçağınız Antalya Havalimanına indiğinde aracınızda sizi bekliyor olur. 

Neden Belek'e gitmeyelim?

Belek bölgesi kıyı şeridine dizili 5 yıldızlı lüks otelleri ve ünlü golf sahaları ile hem yaz turizminde hemde kış turizminde tercih edebileceğiniz bir yerdir. Şehir merkezine araçla yapılacak 45 dakikalık yolculukla Antalya'nın vazgeçilmez güzelliklerini yerinde görebilir, birçok büyük alış veriş merkezini ziyaret edebilir, birçok alternatif yemek çeşidi olan restaurantlarda yemek yiyebilir ve Antalya'ya doğal güzelliğini kazandırmış tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Belek merkezde bulunan büyük çarşı sayesinde küçük ihtiyaçlarınızı buradan da karşılayabilirsiniz. 

5 yıldızlı ve herşey dahil konseptle  hizmet veren oteller de konaklamanız süresince keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. 

Antalya Havalimanı Belek Transferinde, TURYA TRANSFER...

İşinde tecrübeli kaptanlarımız sayesinde transferiniz sırasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Transfer ücretinizi önceden ödemek zorunda da kalmazsınız. Transferiniz gerçekleştikten sonra size en uygun ödeme yöntemi (araçta nakit, kredi kartı, havale-eft...) ile transfer ücretinizi ödeyebilirsiniz. Ayrıca önceden belirteceğiniz özel isteklerinizi de aracınızda hazır bulundurur ve tatilinize başlamadan önce hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadan güvenli, konforlu ve keyifli bir yolculuğa çıkmış olursunuz. 

Antalya Havalimanından Belek otellerine yapacağınız transferlerde sadece 2 adımda rezervasyon yapabilir, ön ödeme koşulu olmadan ücretsiz rezervasyon iptali yapabilir size en uygun aracı seçebilirsiniz.

Güvenli ve Konforlu Yolculuğa Başlamak İçin Burayı Tıklayabilirsiniz.

ETİKETLER

antalya belek vip transfer antalya belek ulaşım belek nasıl giderim antalya belek transfer antalya havalimanı belek transfer